Susitikimas su buvusiu gimnazistu, o dabar – geriausiu bibliotekininku Ovidijumi Normantu
Gegužės 16 dieną 11:20 per PSD IIa klasės mokinės: Greta Sadauskaitė, Greta Stočkutė ir Darija Gerdauskaitė, gavo užduotį pakalbinti Ovidijų Normantą Šilutės Fridricho Bajoraičio bibliotekoje. 1. Kaip prasidėjo jūsų karjera…
