Šiandien bibliotekoje

 


  • Birželio 2 d. gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso- parodos

” Mūsų vienas vardas – Lietuva”

baigiamasis apdovanojimų renginys. 

Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos raj. ir Šilutės sav. mokyklų.

 

 

  • Šilutės pirmoji gimnazija  inicijavo respublikinį bendrojo ugdymo įstaigų 9-12kl. mokinių miniatiūrų konkursą-parodą „Mūsų vienas vardas-Lietuva”, skirtą Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti.

Miniatiūrų konkurse dalyvauja net 11 mokyklų iš Šilalės, Šilutės, Pagėgių, Tauragės, Kretingos rajonų.

Sulaukėme 100 miniatiūrų. Miniatiūros sugrupuotos pagal amžiaus grupes 9-10 kl. ir 11-12kl. mokinių.


  • 2022m. rajoninės mokinių dailės olimpiados darbai „Laikmečių atradimai”.
    Prisimename buvusius mokinius Emiliją Pleikytę, Robertą Vaičiulytę, Martyną Mačiulį , ir džiaugiamės Dainiumi Mangarovu  IVb


Paroda, skirta kalbų dienoms paminėti

     Kovo mėnesį Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje yra eksponuojama knygų paroda ,,Lietuvių kalbos tyrinėtojai ir jų darbai“, kurią sudaro net 23 autorių 39 knygos. Įdomu tai, kad turime leidinių, kurie buvo parašyti net XVII a. Taip pat vienas iš kalbininkų yra buvęs mūsų gimnazijos mokinys. Tad kviečiame apsilankyti ir pasižiūrėti bei pasidomėti.


 
  • Literatūrinė paroda, skirta VYDŪNO 155 gimimo metinėms

     Šių metų kovo mėn. 22 dieną sukanka 155 metai, kai gimė, o vasario mėn. 20 d. 70 m., kai mirė filosofas, dramaturgas Vydūnas. Turbūt daugelis esate girdėję jo prasmingą mintį, jog ,,Reikia išmokti nuolat gyventi dvasios, o ne materijos šalyje“ arba garsų šūkį: ,,Patsai sau būk šviesuliu!“ Kviečiame plačiau pasidomėti apie šį žmogų ir pamatyti bei pavartyti jo sukurtų knygų Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje, kur parengta literatūrinė paroda, skirta mūsų kraštiečio jubiliejui.

 

  • Pamoka Kitaip

   Sausio 18 dieną Šilutės pirmosios gimnazijos I a klasės literatūros pamokos vyko kitaip: savo pristatymus apie perskaitytą Igno Šeiniaus romaną „Kuprelis“ mokiniai pademonstravo mokyklos bibliotekoje.

Daugiau Čia

 


  • Užeik į savo biblioteką – atverdamas elektroninį katalogą !

Kaip naudotis elektroniniu bibliotekos katalogu ?