Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA)

Nuolat kintantis pasaulis, globalizacijos iššūkiai, pokyčiai darbo rinkoje, ugdymo varomąja jėga tampantis problemų sprendimas, atradimai, mokymasis tyrinėjant ir aktyvus mokinių dalyvavimas procese kelia naujus iššūkius ugdymo turiniui. Todėl, atsižvelgus į visuomenės poreikius, mokinių pasiekimų rezultatus, pedagogikos mokslo naujoves ir iššūkius švietimui, būtina ugdymo turinio kaita. Pagrindinės ir būtinos ugdymo turinio kaitos kryptys, tikslai ir principai, raidos orientyrai šiuolaikinei mokyklai apibrėžti strateginiuose švietimo dokumentuose: „Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų apraše“ ir „Geros mokyklos koncepcijoje“. Daugiau.

———————————————————————————-

Dokumentacija:

 

UTA planas  // Paskelbta 2021-11-16

UTA tėvams //Paskelbta 2023-02-13

UTA tėvams  // Paskelbta 2022-11-15

UTA mokytojams  // Paskelbta 2022-11-15

UTA gimnazijoje

Infografikai

Kaip veikti diegiant naujas bendrojo ugdymo programas

Kas Kur Kada