Gegužės 20 d. 17:30 val. !

Gegužės 20 d. gimnazijoje vyko iškilmingas renginys „Metų apdovanojimai 2026“, kurio metu buvo įteiktos 11 nominacijų. Pasidžiaugta bendruomenės pasiekimais, įteiktos padėkos tėvams, buvo atliekami muzikos kūriniai. Šiemet renginys minėjo garbingą 20 metų jubiliejų nuo pirmojo organizavimo. Viskas prasidėjo 2006 m. balandžio 1-ąją (Melų dieną), kai buvo surengta nuotaikinga „Auksinių svogūnų“ parodija. Šios idėjos iniciatorė buvo mokytoja Jolita Ežerinskė kartu su mokinėmis: Vaida Vasiliūnaite, Rūta Jozūnaite, Monika Masiliauskaite, Marta Plauškaite, Raimonda Jonikavičiūte, Edita Vismantaite, Lina Balaišyte, Rasa Drukteinyte. Per du dešimtmečius renginys išaugo į solidų ir prestižinį bendruomenės apdovanojimų bei padėkos vakarą. Šiandien čia nebeliko šaržų ar pokštų, juos pakeitė nuoširdus pasiekimų įvertinimas, pagarba žmonėms ir bendruomeniškumo stiprinimas. Šių metų renginys subūrė daugiau nei 200 dalyvių ir tapo prasminga švente visai bendruomenei. Džiaugiamės ir sveikiname šių nominacijų laimėtojus (ypač džiugu paminėti, jog vokus su laimėtojų vardais atplėšė ir nominacijas paskelbė buvę mūsų gimnazijos mokiniai arba bendruomenės draugai!).
Metų lyderis – Silvija Petraitienė (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė Šilutės r. sav. Švietimo sporto ir kultūros skyriaus vedėjos pavaduotoja Jovita Jankauskienė),
Metų mokytojas – Diana Balčauskienė (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė Šilutės r. sav. Švietimo sporto ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Vida Kubaitienė),
Metų mokinys – Elzė Auškalnytė (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė Šilutės atviro jaunimo centro direktorius Rimvydas Petrauskis),
Metų sportininkas – Erikas Jančenkovas (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji specialistė, daugkartinė pasaulio rankų lenkimo čempionė Eglė Vaitkutė),
Metų menininkas – Grupė „Neurozė“ (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė Vilniaus kolegijos studentė Goda Džalagonija),
Metų pagalbininkas – garso operatoriai (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė Šilutės r. sav. tarybos narys Vygantas Stoškus),
Metų iniciatyva – Universitetinė STEAM klasė (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė Šilutės r. sav. vyriausioji specialistė – jaunimo reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė),
Metų pergalė – MMB Baltic Wing (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė Šilutės r. sav. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos vyresnysis bibliotekininkas Ovidijus Normantas),
Metų frazė – „Artistai“ – Algirdas Gečas (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė Šilutės žurnalistas, renginių vedėjas, dainų tekstų autorius, televizijos laidų apie Pamario kraštą kūrėjas ir gimnazijos tarybos pirmininkas Marijus Budraitis),
Metų stilius – Audronė Vaičiulionytė (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė Šilutės r. sav. tarybos narys, istorijos mokytojas ekspertas Algirdas Gečas)
Metų partneris – Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (voką atplėšė ir laimėtoją paskelbė gimnazijos direktorė Laima Spirgienė).
Be šių nominacijų buvo apdovanoti ir dešimt geriausių mokinių pagal mokymosi vidurkį ir padėkota visiems mokytojams, kurie prisidėjo prie mokinių augimo ir tobulėjimo. Geriausiai besimokantys mokiniai: Paulius Gužauskas, Dovita Vaičiulytė, Odrė Valeikė, Džiuga Sidaravičiūtė, Lėja Juciūtė, Povilas Bardauskas, Airida Jurkutė, Regimantas Leikus, Gintarė Petrikaitė, Vaida Basevičiūtė.
Renginio pabaigoje organizatoriai padėkojo gimnazijos direktorei už renginio palaikymą per visus šiuos 20 metų.
Dėkojame rėmėjams: UAB „TS Projects“, Vygantui Stoškui, Titui Jociui, „SoundSpot“ (Žygimantui Paulauskui), Edvardui ir Rimai Jociams bei kitiems, norėjusiems prisidėti anonimiškai.
Renginio vedėjai: Arielė Budrikaitė, Atėnė Jašinauskaitė, Augustė Skvirbaitė, Dainora Budrytė, Diana Balčauskienė, Dominyka Mincėvič, Dovydas Kibickas, Eimantas Jurkus, Elzė Budraitytė, Goda Petrovaitė, Irena Šulgienė, Naglis Lukošius, Regimantas Leikus, Rugilė Bružaitė, Saulė Ciparytė, Silvija Petraitienė ir Urtė Gavrilenkaitė.
Renginio dalyvius muzikiniais kūriniais sveikino: Ema Pukelytė (saksofonas), Milana Čuchriajeva (pianinas),gimnazijos kvartetas (vad. Giedrė Pocienė), Vilniaus kolegijos solistė Goda Džalagonija, gimnazijos solistas Ugnius Urnikis (vad. Giedrė Pocienė).
Už aktų salės paruošimą dėkojame: Daivai Jakienei, Dovydui Kibickui, Dovydui Pukeliui, Emai Liutkevičiūtei, Erlandui Šapui, Kajui Stasyčiui, Kovaldui Kuršiui, Kristijanui Geniui, Neimantui Marškai, Normantui Pranaičiui, Pijui Pielikiui, Saulėjai Kojelytei ir Titui Jociui.
Už renginio techninį aptarnavimą dėkojame: garso operatoriui Kajui Stasyčiui, apšvietimo operatoriui Kristijanui Geniui, vaizdo projekcijų operatoriui Kovaldui Kuršiui, vaizdo įrašymo operatoriui Dovydui Pukeliui, scenos koordinatoriui Augustui Kerno.
Renginio organizatoriai ir koordinatoriai: pavaduotoja ugdymui Daiva Jakienė, neformalaus švietimo vadovas Titas Jocys ir mokinių savivalda „Savi“.
Daugiau nuotraukų gimnazijos feisbuko puslapyje – renginį fotografavo Irena Šulgienė ir Timotas Žukas

