Gimnazistai per klasės valandas neretai inicijuoja veiklas, supažindinančias klasiokus su gimnazijos bei miesto istorija, taip pat jaunuoliai domisi įvairiomis profesijomis, o patys įdomiausi susitikimai būna su žmonėmis, galinčiais pristatyti savo pasirinktą gyvenimo kelią.  I b klasėje vyksta klasės valandos karjeros tema. Ją vedė buvęs muitininkas E. Petkus, III b klasės gimnazistės K. Mincevič senelis. Svečias pristatė muitininko profesiją, kuo ji svarbi Lietuvos valstybei. Mokiniai uždavė klausimų svečiui apie muitininko karjeros galimybes. Taip pat gimnazistus aplankė karys savanoris, Šilutės sporto mokyklos dziudo treneris R.Lukošius. Svečias pristatė kariškio profesiją, kuo ji svarbi Lietuvos valstybei. Mokiniai domėjosi šios specialybės perspektyvomis. Susitikimai vyko balandžio 19 ir 26 dienomis.

Fotografavo E. Platakytė, G. Bobkevičiūtė, informavo L. Liepinienė