Antrokai gimnazistai Radvilė Macko ir Laurynas Lindžius pasidalijo viešnagės Briuselyje įspūdžiais: „Kovo 4-8 dienomis dalyvavome Europos žaliųjų partijos mokymuose Belgijoje, Briuselyje. Keturias dienas trukęs mokymų maratonas neleido atsikvėpti nei vienam dalyviui: interaktyvūs mokymai, diskusijos, pristatymai, galimybė aplankyti Europos Istorijos Namus, kur sukaupta Europos Sąjungos įsikūrimo, puoselėjimo ir tolimesnio strategavimo istorija. Taip pat dalyviams iš įvairių Lietuvos miestų buvo suorganizuota ekskursija po Europos Parlamento rūmus, vyko susitikimai su Europos žaliųjų partijos nariais, aktyvistais, visuomenininkais, nevyriausybinių organizacijų nariais.  Kartu su Lietuvos delegacijos nariais pasisėmėme žinių apie ekologiją, gyvūnų teises, aplinkosaugą, nes šios temos yra labai aktualios, tad svarbu tai skleisti ir už Europos Parlamento ribų.

Kaip patekome į šiuos mokymus? Prieš kelis mėmesius istorijos mokytoja Laima Toliušienė pasiūlė atlikti testą apie ES ir jos istoriją. Po testo iš mūsų gimnazijos buvo atrinkta 10 mokinių, kurie vyko į Vilnių, ten buvo suvažiavę 50 dalyvių iš įvairių miestų. Vilniuje klausėme paskaitų, aplankėme Lietuvos Respublikos Seimą ir turėjome galimybę pabendrauti su Seimo nariais. Vizito pabaigoje ruošėme rezoliucijas apie aktualias šių dienų ekologines problemas. Paskutinę dieną reikėjo pristatyti savo rezoliucijas ir vėliau patys dalyviai savo nuožiūra atrinko 20 aktyviausiųjų, tarp kurių buvome ir mes.“