Visada smagu, kai vyksta pamokos kitaip, nes iš tikrųjų nuobodu sėdėti tame pačiame suole kasdien. Kadangi šiuo metu analizuojame Šatrijos Raganos apysaką ,,Sename dvare”, todėl nusprendėme artimiau susipažinti su dvaro kultūros ir etiketo subtilybėmis.  Kad pamokos būtų įvairesnės, mokytoja J.Kiaupienė pasiūlė balandžio 25 d. apsilankyti Šilutės Hugo  Šojaus muziejuje. Nors ir ne vieną kartą ten esame buvę, bet kaskart sužinome ką nors naujo. Pasivaikščiojome dvaro parke, apžiūrėjome architektūros ypatumus. Linksmai pasiklausėme edukacijos apie to meto moterų ir vyrų gyvenimą. Merginos išmoko vėduoklių slaptos kalbos, o vaikinai sužinojo, kaip papuošti kaklą skarele. Be to, paragavome gardaus pyragėlio ir sužinojome, koks yra  kafijos skonis.

Informavo Austėja Baltrušaitytė, IIIb klasės mokinė