Mūsų antrokės gimnazistės dalyvavo advento kalendoriaus konkurse. Ema Liutkevičiūtė, Neringa Mauricaitė ir Emilija Kirklytė pasidalijo įspūdžiais: „Mintis dalyvauti įdomaus advento kalendoriaus konkurse kilo visoms grupės narėms, susitarėme ir pradėjome galvoti apie kūrimo būdą. Sekėsi puikiai, turėjom daug įvairių idėjų, kaip sukomponuoti kūrinį. Laikui bėgant gaminio konstravimo idėja keitėsi. Plano pradžioje buvo sugalvota vienaip, tačiau galutinis rezultatas pavyko visiškai kitoks. Visgi esame patenkintos bendradarbiavimu ir rezultatu. Mus paskatino technologijų mokytoja Nijolė Titienė.“

Technologijų mokytoja Nijolė Titienė pasakoja: „Dalyvavome respublikiniame kūrybiniame kalėdiniame konkurse, skirto komandoms, „ADVENTO KALENDORIAUS ISTORIJOS“. Kiekviena komanda turėjo sukurti „Advento kalendorių“ iš naudotų daiktų, medžiagų, priemonių, antrinių žaliavų; darbo eigą ir  rezultatą įamžinti nuotraukose,
aprašyti procesą (ypač tai, ko nesimato nuotraukose). Konkurso „Advento kalendoriaus istorijos“ darbai buvo vertinami atsižvelgiant į idėjos originalumą, darnumą aplinkai (iš ko gaminta, kas panaudota, perdirbta), meniškumą ir estetiką, dekoratyvumą, išraiškingumą, atlikimo techniką, kompozicijos išbaigtumą. Advento kalendoriai buvo sukurti ir padovanoti socialiai pažeidžiamoms grupėms.“

Už kūrybiškumą antrokės gimnazistės Ernesta Jokubauskaitė, Radvilė Macko, Ema Liutkevičiūtė, Neringa Mauricaitė, Emilija Kirklytė  apdovanotos padėkomis.