Sausio 12 dieną gimnazijos aktų salėje mūsų gimnazistai (teatro studijos nariai G. Urbanavičiūtė, T. Jocys, J. Raugevičius, N. Marška, E. Vaičys, A. Narbutas, L. M. Raugevičius ir įgarsintojas E. Nastys, žaidimą-ratelį išmokė gimnazijos muzikos mokytoja G. Pocienė) vaidino su Trečio amžiaus universiteto literatų sambūrio „Vėdrynas“ nariais. Projekto iniciatorė ir scenarijaus autorė – buvusi mūsų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja I. Arlauskienė. Mokytoja Irena ir gimnazijos teatro mokytoja J. Ežerinskė su gimnazistais bei senjorais sukūrė spektaklį – senų laikų sakmę „Kaimynai“ apie Mažosios Lietuvos žmonių gyvenimą ir likimą (pasakojimas paremtas tikrais įvykiais, literatų sambūrio nariai rinko ir užrašė tikras istorijas). „Rudenį ir žiemos pradžioje vykusios repeticijos nušvietė mūsų vakarus, tad visi esame laimingi patyrę teatro stebuklą su skirtingų kartų atstovais“, – sakė jaunieji ir vyresniosios kartos aktoriai.

Po premjeros. Nuoširdžiai

Fotografavo M. Mickutė