Gruodžio 18 d. Šilutės pirmoje gimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių informatikos olimpiados II etapas. Sveikiname puikiai pasirodžiusius šiuos gimnazistus:

9 klasės –  V. Glebavičių (Id) – I vieta.

10-12 klasės -: K. V. Spirgį (IVb) – II vieta, M. Norbutą (IIIa) – II vieta.

 

Sveikiname rajono informatinio mąstymo respublikinio konkurso „Bebras“ laimėtojus pirmokus gimnazistus. Štai jie: N. Marška (1 vieta), G. Petrikaitė (3 vieta), E. Urbonas (4 vieta), M. Urbė (5 vieta), D. Zamiatinas (8 vieta), G. Petrovaitė (10 vieta).

Sveikiname rajono informatinio mąstymo respublikinio konkurso „Bebras“ laimėtojus antrokus gimnazistus. Štai jie: L. Lindžius (1 vieta), L. Znutas (3 vieta), A. Cirtautas (6 vieta), M. Filičkinas (7 vieta), V. Basevičiūtė (8 vieta), D. Austynas ( 8 vieta), R. Macko (10 vieta).

Sveikiname rajono informatinio mąstymo respublikinio konkurso „Bebras“ laimėtojus trečiokus gimnazistus. Štai jie: D. Srugys (4 vieta), A. Kotikovaitė (5 vieta), M. Norbutas (5 vieta), A. Gružininkas (9 vieta).

Sveikiname rajono informatinio mąstymo respublikinio konkurso „Bebras“ laimėtojus ketvirtokus gimnazistus. Štai jie: K. V. Spirgys (1 vieta), L. Jokšas (2 vieta), G. Urbonaitė (3 vieta), N. Elijošiūtė (4 vieta), E. Kavaliauskas (6 vieta), N. Serapinas (8 vieta), A. Tumaitis (9 vieta), R. Vaičiulytė (9 vieta), I. Liekytė (9 vieta).