Šventiniame šurmuly mūsų gimnazistai dalyvavo vienoje gražiausių sakralinių giesmių švenčių „Teskamba giesmės“. Vedėjai (Petrovaitė G., Vaičys E., Urbanavičiūtė G., Raugevičius L. M.) ir teatro klasės gimnazistai (Bartninkaitė E., Nastys E., Mickutė M., Baltrušaitytė A., Vaivadaitė D., Stumbrytė G., Stasinaitė I., Narbutas A. – skaitė B. Brazdžionio „Per pasaulį keliauja žmogus“, ruošė teatro mokytoja J. Ežerinskė) sveikino šventės dalyvius ir linkėjo laiminti širdy artimus žmones, kurie nuskaidrina mūsų kasdienybę gyvenimo kely. O  gimnazistų ansamblio nariai (Vaičys E., Vytartas H., Marška N., Raugevičius J., Bružaitė R.,  Budrytė D., Kmitas J., Pielikis P., Bastakys D., Masidunskytė K., Jašinauskas T., Naujokaitė A., Proškinaitė A.  – ruošė mokytoja G. Pocienė) ir estrados studijos muzikantai (Karaliūtė K., Ežerskytė A., Žemaitaitis A., Juškaitė A., Vilkys R.) kartu su Žibų pradinės mokyklos pradinukais sužavėjo publiką energija ir jaunatviškumu.

https://www.silute.lt/naujienos/18-aji-karta-ivyko-sakraliniu-giesmiu-svente-teskamba-giesmes/10831