Nuo 2023-05-01 bendrojo ugdymo pažymėjimai ir dublikatai išduodami tik elektroniniu formatu.
SVARBU: Kiekvieno el. pažymėjimo paskutinėje lentelėje nurodytas Skaitmeninis pažymėjimo kodas ir QR kodas. Šis Skaitmeninis kodas mokiniui paprašius suteikiamas gimnazijos raštinėje, jeigu pažymėjimas nespausdinamas.

MOKINIAMS:

Pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai gali patys prisijungti ir peržiūrėti, atsisiųsti savo el. pažymėjimą per www.dakpr.smm.lt -> Skaitmeninių dokumentų paieška (meniu punktas) ->Elektroniniai valdžios vartai (melsvas mygtukas). Nuoroda čia

Antras būdas peržiūrėti/atsisiųsti savo el. pažymėjimą, nesijungiant per Elektroninis valdžios vartus, yra www.dakpr.smm.lt ->; Skaitmeninių dokumentų paieška (meniu punktas) ->; Jei norite atsisiųsti/peržiūrėti dokumentą, suveskite kodą (langelio pavadinimas) ->; Atsisiųsti (spaudžiate mygtuką).  Nuoroda čia