Gerasis skaitymo virusas

Visus, visus, mažus ir didelius, kviečiame dalyvauti Respublikiniame skaitymo skatinimo konkurse – loterijoje

„GERASIS SKAITYMO VIRUSAS 2“

Virusas siaus  iki 2017 m. kovo  mėn. 20 d.

Loterijos metu   mokiniai perskaito knygą iš mokyklos bibliotekos , gauna iš bibliotekininkės loterijos bilietą , jį  užpildo  ir  įmeta į tam tikslui skirtą paruoštą dėžę bibliotekoje . Kuo daugiau knygų mokinys perskaito, tuo didesnė tikimybė jam  gauti apdovanojimą. Laimingi loterijos bilietai burtų keliu bus  ištraukti lietuvių kalbos pamokos  metu.

Kviečiame skaityti naujas ir atnešti perskaitytas bibliotekos knygas ir dalyvauti loterijoje.

ww

Konkurso- loterijos  „GERASIS SKAITYMO VIRUSAS 2“  nuostatai

Konkurso tikslas – įvairiais būdais skatinti mokinių skaitymą, ugdant kūrybiškumą.

KONKURSO DALYVIAI  mūsų  gimnazijoje

9 – 11 ( I-III g ) klasių mokiniai

KONKURSO EIGA

Konkursas vyks  iki 2017-03-20.

Jis vyks ir kitose mokyklose

• Gimnazijos bibliotekoje Jūs rasite skaitymo loterijos dėžę ir numeruotus loterijos bilietus.
  • Už kiekvieną perskaitytą knygą gimnazijos bibliotekoje Jūs gausite vieną loterijos bilietą.
  • Loterijos biliete Jūs užrašysite savo vardą, pavardę, klasę, skaitytos knygos autorių, knygos pavadinimą, datą.
  • Užpildytą loterijos bilietą įmesite į skaitymo loterijai skirtą dėžę.
  • Su kiekviena perskaityta knyga gautas ir užpildytas loterijos bilietas didina Jūsų galimybes gauti prizą.

Kovo mėn. 20 d. skaitymo loterijos dėžė „Gerasis skaitymo virusas 2“ uždaroma.

KONKURSO DALYVIŲ APDOVANOJIMAS

• Iš klasės burtų keliu  (balandžio mėn.) išrinksime loterijos nugalėtojus, kurie bus apdovanojami įvairiais prizais. Neliks nepastebėti ir tie, kurie daugiausiai perskaitė knygų loterijos metu. Jie taip pat bus apdovanojami įvairiais prizais ir padėkos raštais.