Skaitymo konkurso – loterijos “ Gerasis skaitymo virusas“ baigiamasis renginys

2018 05 03 d. gimnazijos aktų salėje įvyko

baigiamasis Respublikinio skaitymo skatinimo konkurso – loterijos

„ Gerasis skaitymo virusas: 100 Praeities ir dabarties klausimų“    renginys – viktorina.

Respublikinio skaitymo konkurse loterijoje  dalyvavo 164 gimnazistai  ir buvo perskaityta 531 egz. knygų. Mūsų gimnazija šiame konkurse užėmė pirmąją vietą !!!

Konkurse dalyvavo 8 bibliotekų skaitytojai .

Šilutės pirmoji gimnazija 531  , Kretingos rajono Salantų gimnazija 527,  Klaipėdos rajono Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija 385 , Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio gimnazija 355 ,Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija 300, Šilutės F.Bajoraičio  Žemaičių Naumiesčio viešoji biblioteka 172 ,  Šilutės F.Bajoraičio  Inkaklių viešoji biblioteka 167,  Šilutės F.Bajoraičio  Švėkšnos viešoji biblioteka 127

Baigiamajame renginyje į svečius  atvyko  konkurso – loterijos organizatoriai  Švėkšnos Saulės gimnazijos mokiniai ir bibliotekininkė R.Šarkienė.

Svečiai mūsų  Ib  IIc   IIIb klasių mokiniams  pravedė šaunią viktoriną “ „100 Praeities ir dabarties klausimų ”  apie knygas, skaitymą .

Gimnazistų 9 komandoms teko rimtai paplušėti  ir parodyti savo žinias . Nuotaika viktorinos metu buvo šauni. Smagu buvo ir gimnazistams ir vedantiesiems ir aišku mokytojams.

Renginio metu įvyko  skaitymo loterijos “ Gerasis skaitymo virusas „ laimingojo  loterijos bilieto ištraukimas .

Ištrauktas laimingas loterijos bilietas. Bilieto savininkė apdovanojama knyga.

Laimingasis loterijos bilietas  :     Ieva Šiaudvytytė IVd.   Perskaityta knyga ” Dievų miškas”

Apdovanota  aktyviausia  ir daugiausiai knygų  skaičiusi knygas   klasė  – II c klasė

Už daugiausia perskaitytų knygų „Gerojo skaitymo viruso”  metu apdovanojami prizais:

IId Ašmontaitė Guoda, IVa Krugelytė Andželika , IIa Giedraitytė Kamilė , IIc Pielikytė Ugnė , IIa Miliūtė Gabija , IIIb  Barkauskaitė Gabija

Loterijos bilietas Nr. 100  skirtas Lietuvos 100-čiui, jis atiteko ir laimėjo prizą  Gabijai Trumpiškytei IIc

Mūsų šauniosios komandos

laimėjusi komanda “ Liūtas Karalius“

Apie ” Gerajį skaitymo virusą ” spaudoje