Dovanos

• Lietuvos mokslų akademija, siekdama skatinti smalsumą ir susidomėjimą mokslu, svarbiausiais jo pasiekimais, padovanojo gimnazijos bibliotekai

mokslo populiarinimo knygų seriją „Mokslas visiems“.

Susipažinti su knygų turiniu galite interneto svetainėje  :http://www.lma.lt/…/mokslo-populiarinimo-knygu-serija….

Fantastikos mėgėjams ir ne tik !!!

Gimnazijos biblioteka sulaukė dovanų – net 201 Pasaulinės fantastikos aukso fondo knygų.
Šitą kolekciją ilgus metus kaupė ir perskaičiusi nutarė padovanoti gimnazijai ponia Asta  Dainiuvienė .
Ji skaitymo džiaugsmu nori pasidalinti su Jumis, skaitytojai.

Dėkojame Astai!
Kviečiame užsukti į biblioteką ir skaityti, lavinti savo vaizduotę su auksine pasaulio rašytojų fantastikos kolekcija!

vokiečių rašytojos Antje Babendererde romano „Sniego šokėjas“, anglų romanisto Beth Morrey „Išgelbėti Misę Karmaikl“, Vytauto V. Landsbergio dramos kūrinių, paremtų dokumentine medžiaga, „Trys pjesės“ bei Kortelių žaidimo „Kas ir Kodėl? Geriausia Tavo smegenų mankšta“.

Dėkojame knygynui! Nekantriai laukiame skaitytojų, norinčių draugauti su literatūra. Skaitykime, dovanokime ir draugaukime!