Šiandien bibliotekoje

•  Gimnazijos biblioteka dirba nuo 8.00-16.00 val.

8.00-12.00 val. Bibliotekininkas  dirba nuotoliniu būdu.

12.00-16.00 val. Skaitytojai aptarnaujami bibliotekoje.

vokiečių rašytojos Antje Babendererde romano „Sniego šokėjas“, anglų romanisto Beth Morrey „Išgelbėti Misę Karmaikl“, Vytauto V. Landsbergio dramos kūrinių, paremtų dokumentine medžiaga, „Trys pjesės“ bei Kortelių žaidimo „Kas ir Kodėl? Geriausia Tavo smegenų mankšta“.

Dėkojame knygynui! Nekantriai laukiame skaitytojų, norinčių draugauti su literatūra. Skaitykime, dovanokime ir draugaukime!

• II – III klasių gimnazistų tapybos darbų virtuali paroda

skirta Lietuvos atkūrimo dienai

”MANO KRAŠTAS“

• Šilutės rajono mokinių popieriaus  karpinių konkursas „Atkurtai Lietuvai-30″, skirtas tautodailės  metams paminėti

Konkurse dalyvavo:   Šilutės pirmosios gimnazijos, Šilutės Vydūno gimnazijos, Šilutės meno mokyklos, Juknaičių pagrindinės mokyklos mokiniai.   Konkursui pateikti 56 karpiniai.

Mokytojos: K. Blankaitė, N. Jencienė,  D. Montvydienė. Rajono karpinių konkursą organizavo Šilutės pirmoji gimnazija.

Virtualiame balsavime dalyvavo 117 žiūrovų.

Žiūrovų balsavimo rezultatai

Prizus konkurso nugalėtojams skiria:

Šilutės pirmoji gimnazija,

Tautodailininkė Rūta Emigart  Čiuželienė,

„Dryžuotojo šaliko“ teatro studija.

Prizai autoriams bus įteikti baigiamojo renginio metu  (pasibaigus karantinui)

Virtuali paroda su nugalėtojais