Šiandien bibliotekoje

Gimnazijos biblioteka dirba nuo 8.00-16.00 val.

• Gimnazistai sveikina savo mamytes.

• Virtuali – abiturientų kūrybinių darbų paroda

Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientų kūrybiniai dailės darbai tai ne tik jų svajonių, pastebėjimų atspindžiai, tai kartu ir pamąstymai apie savąjį laikmetį, apie aplinką ir joje egzistuojančias problemas.

O tikrovė yra tokia – visokia, su pakilimais ir kritimais bedugnėn, su džiaugsmu, kartais ramybe … arba liūdesio akimirkomis.

Ačiū jiems už dalinimąsi, o Karinai ir už parodos parengimą.

Mokytoja Kristina Blankaitė

• Gimnazistai ir mokytoja N. Titienė  linki gražaus Atvelykio. Kviečiame pasidžiaugti

vokiečių rašytojos Antje Babendererde romano „Sniego šokėjas“, anglų romanisto Beth Morrey „Išgelbėti Misę Karmaikl“, Vytauto V. Landsbergio dramos kūrinių, paremtų dokumentine medžiaga, „Trys pjesės“ bei Kortelių žaidimo „Kas ir Kodėl? Geriausia Tavo smegenų mankšta“.

Dėkojame knygynui! Nekantriai laukiame skaitytojų, norinčių draugauti su literatūra. Skaitykime, dovanokime ir draugaukime!