Paroda “ Miškas“

 IV klasių gimnazistų

  koliažų-aplikacijų paroda  „Miškas“

Roberta Vaičiulytė  IVa,  Nojus Šašilkinas IVa, Arnas Dicevičius IVa,  Deividas Bukauskas IVc, Audrius Kavaliauskas IVc, Emilija Pleikytė IVc, Aušrinė Petrošiūtė IVc,  Lukas Kazlauskas IVc,  Lukas Sudžius IVa,    Tristanas Jasaitis IVb,   Dovydas Jocius IVa,    Lukas Mileris IVb,            Ramūnas Voveris IVb,  Martina Padeginskaitė IVB,  Gabrielė Pielikytė IVa,    Dovydas Dromantas IVc

        Visą parodą žiūrėti   Čia 

    

Teminė paroda- Autobiografinės knygos- gyvenimo patyrimas Tau

 

Autobiogrãfija [ auto + biografija], kurio nors žmogaus gyvenimo aprašymas, jo paties parašytas
Pasakojimas apie save, kuriame daugiau dėmesio skiriama autoriaus psichologijai, išgyvenimams, požiūriui į pasaulį.

Gimnazijos bibliotekoje kviečiame skaityti šias autobiografines knygas:

Alkio biografija / Amélie Nothomb.

Apšviestoji / Tara Westover.

Aušros pažadas / Romain Gary. 

Auštant aš virsdavau liūtu / Arnhild Lauveng.   (Tikrosios patirtys)

Be ribų / Nick Vujicic.

Bėglys / Massimo Carlotto.

Dabar tau skaudės / Adam Kay. 

Dievo namai / Samuel Shem. 

Drugelis / Henri Charrière. 

Dukra / Erika Burinskaitė. 

Dykumų gėlė / Waris Dirie su Cathleen Miller. 

Ei, maže / Yaël Hassan.  (Išpažintys)

Įkvėpti tylą / Paul Kalanithi. 

Ilgas kelias aplink / Ewan McGregor.

Iššvaistytas gyvenimas / Marya Hornbacher. 

Jerichas 1941 metais / Igor Argamante. 

Lakotų moteris / Mary Crow Dog drauge su Richard Erdoes.  (Tikrosios patirtys)

Laukinė / Cheryl Strayed. 

Mano kova / Karl Ove Knausgård. Kn. 1 : Mirtis šeimoje. 

Pasmerkta tylai / Sarah Cohen-Scali.   (Išpažintys)

Prarastos nekaltybės kelias / Somaly Mam.   (Tikrosios patirtys)

Šarkos sielos šauksmas / Robertas Šarknickas.

Slaptažodis – AKCENTAS / Vytautas Leščinskas.

Su tavim, Kler, mylėčiau gyvenimą / Claire Mazard.   (Išpažintys)

Susitikę dykumoje / Helle Amin. 

Visada geriau ten / Sigrid Baffert.  (Išpažintys)

Vyvenimas / Beata Tiškevič.

Grafikos paroda “ Atspindys“

 

III-ųjų  klasių gimnazistų grafikos darbų paroda   

„ATSPINDYS‘‘

 

Dovydas Jovaiša IIIc ,   Edgar Sokolov IIIc, Martynas Mackevičius  IIIc, Domantas Barkauskas IIIc,   Aistė Gustaitė IIIC,    Akvilė Rumšaitė IIIb,   Aistė Girdvainytė IIIc,   Guoda Nogniūtė IIIb,  Deimantė Vytuvytė IIIc, Vitautė Žukaitė IIIc,   Eimantas Dabulskis IIIb, Dainius Mangarovas IIIb, Edvina Bimšaitė IIIc

Visa paroda čia

Karpinių konkurso „Atkurtai Lietuvai -30 “ apdovanojimai

Įvykusio  rajono mokinių popieriaus karpinių konkurso 

„ATKURTAI LIETUVAI-30″   ( viskas apie konkursą čia )

Apdovanojimai

2021-05-19

http://www.pamarys.eu/pasibaige-mokiniu-popieriaus-karpiniu-konkursas-atkurtai-lietuvai-30/?fbclid=IwAR3F05HFWqTytjRei5nNNICulCyOaRdamzlINT8ricIxBmkqhbVEaC5_dj8

Žiūrovų  I vieta

Emilija Pleikytė ,  Šilutės pirmoji gimnazija

Tautodailininkės R.  Čiuželienės prizai I, Žiūrovų II vieta

Evelina Linkevičiūtė , Šilutės Vydūno gimnazija

Tautodailininkės R.  Čiuželienės prizai  II vieta

Už Pamario krašto kultūros ženklų įprasminimą.

Rokas Bočkus ,Šilutės meno mokykla

Žiūrovų III vieta

Martynas Mickus, Šilutės Vydūno gimnazija

Žiūrovų III vieta

Matas Mamkaitis, Šilutės Vydūno gimnazija

Tautodailininkės R.  Čiuželienės prizai III vieta

Kipras Vytautas Spirgys , Šilutės pirmoji gimnazija

Už tradicinio, simbolinio, apeiginio Lietuvos  augalo temos aktualizavimą.

Emilė Kaziukonytė,  Šilutės Vydūno gimnazija

Už Pasaulio medžio sandaros įdomią interpretaciją.

Deimantė Urniežiūtė, Šilutės pirmoji gimnazija

Jauniausiam konkurso dalyviui, paskatinamasis prizas.

Rugilė Martinkutė , Juknaičių pagrindinė mokykla

Už Pamariui svarbios žvejų temos atskleidimą.

Kornelija Suchodimcova , Šilutės meno mokykla

Už trapiausio mūsų etninės kultūros paveldo – Šiaudinių sodų temos interpretaciją.

Emilija Rupainytė , Šilutės meno mokykla

Jauniausias konkurso dalyvis – už kūrybiškumą ir vaikystės šviesą  karpiniuose

Džiuga Sidaravičiūtė, Juknaičių pagrindinė mokykla

Dryžuotojo  šaliko“ teatro studijos prizas  Įdomaus žiūrėjimo

Justina Skirbutytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Už originalią ir netradicinę Pasaulio medžio interpretaciją.

Kamilė Simonaitytė , Šilutės pirmoji gimnazija

Pagyrimo raštai

Aidas Jankauskas, Šilutės Vydūno gimnazija

Aistė Petrikaitė, Šilutės Vydūno gimnazija

Agnė Gricūnaitė, Šilutės Vydūno gimnazija

Akvilė Venskutė, Šilutės Vydūno gimnazija

Donata Kinčiūtė, Šilutės Vydūno gimnazija

Gabrielė Bernotaitė,  Šilutės Vydūno gimnazija

Ieva Ropytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Justina Nastytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Karolina Skurdelytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Monika Rumpytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Rokas Ratkevičius, Šilutės Vydūno gimnazija

Rūta Degutytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Ugnė Simutytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Inelda Liekytė , Šilutės pirmoji gimnazija

Vanesa Levičeva, Šilutės meno mokykla

Giedrius Eidukis , Šilutės meno mokykla