Karpinių konkurso „Atkurtai Lietuvai -30 “ apdovanojimai

Įvykusio  rajono mokinių popieriaus karpinių konkurso 

„ATKURTAI LIETUVAI-30″   ( viskas apie konkursą čia )

Apdovanojimai

2021-05-19

http://www.pamarys.eu/pasibaige-mokiniu-popieriaus-karpiniu-konkursas-atkurtai-lietuvai-30/?fbclid=IwAR3F05HFWqTytjRei5nNNICulCyOaRdamzlINT8ricIxBmkqhbVEaC5_dj8

Žiūrovų  I vieta

Emilija Pleikytė ,  Šilutės pirmoji gimnazija

Tautodailininkės R.  Čiuželienės prizai I, Žiūrovų II vieta

Evelina Linkevičiūtė , Šilutės Vydūno gimnazija

Tautodailininkės R.  Čiuželienės prizai  II vieta

Už Pamario krašto kultūros ženklų įprasminimą.

Rokas Bočkus ,Šilutės meno mokykla

Žiūrovų III vieta

Martynas Mickus, Šilutės Vydūno gimnazija

Žiūrovų III vieta

Matas Mamkaitis, Šilutės Vydūno gimnazija

Tautodailininkės R.  Čiuželienės prizai III vieta

Kipras Vytautas Spirgys , Šilutės pirmoji gimnazija

Už tradicinio, simbolinio, apeiginio Lietuvos  augalo temos aktualizavimą.

Emilė Kaziukonytė,  Šilutės Vydūno gimnazija

Už Pasaulio medžio sandaros įdomią interpretaciją.

Deimantė Urniežiūtė, Šilutės pirmoji gimnazija

Jauniausiam konkurso dalyviui, paskatinamasis prizas.

Rugilė Martinkutė , Juknaičių pagrindinė mokykla

Už Pamariui svarbios žvejų temos atskleidimą.

Kornelija Suchodimcova , Šilutės meno mokykla

Už trapiausio mūsų etninės kultūros paveldo – Šiaudinių sodų temos interpretaciją.

Emilija Rupainytė , Šilutės meno mokykla

Jauniausias konkurso dalyvis – už kūrybiškumą ir vaikystės šviesą  karpiniuose

Džiuga Sidaravičiūtė, Juknaičių pagrindinė mokykla

Dryžuotojo  šaliko“ teatro studijos prizas  Įdomaus žiūrėjimo

Justina Skirbutytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Už originalią ir netradicinę Pasaulio medžio interpretaciją.

Kamilė Simonaitytė , Šilutės pirmoji gimnazija

Pagyrimo raštai

Aidas Jankauskas, Šilutės Vydūno gimnazija

Aistė Petrikaitė, Šilutės Vydūno gimnazija

Agnė Gricūnaitė, Šilutės Vydūno gimnazija

Akvilė Venskutė, Šilutės Vydūno gimnazija

Donata Kinčiūtė, Šilutės Vydūno gimnazija

Gabrielė Bernotaitė,  Šilutės Vydūno gimnazija

Ieva Ropytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Justina Nastytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Karolina Skurdelytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Monika Rumpytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Rokas Ratkevičius, Šilutės Vydūno gimnazija

Rūta Degutytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Ugnė Simutytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Inelda Liekytė , Šilutės pirmoji gimnazija

Vanesa Levičeva, Šilutės meno mokykla

Giedrius Eidukis , Šilutės meno mokykla

 

Geriausi skaitytojai

2019-2020 m.m GERIAUSI GIMNAZIJOS BIBLIOTEKOS SKAITYTOJAI

                              Geriausiai skaitančios klasės  1b, 2b, 3c, 4c                                             

Klasė                  Pavardė, vardas                          egz.

1a                        Vytuvytė Deimantė                  7

1a                        Žukaitė Vitautė                         8

1b                        Girdvainytė Aistė                     11

1b                        Lazaraitytė Lukrecija            13

1b                        Stulgaitė Agnė                           10

1b                        Sudeikytė Izabelė                    11

2b                        Drūkteinytė Agnė                    8

2b                        Jašinauskaitė Vestina           16

2b                        Rudytė Darija                            11

2c                        Meškauskaitė Aistė                 18

3a                        Kilinskaitė Laineda                 11

3a                        Sankauskaitė Karolina          12

3b                        Jasaitė Dija                                 9

3b                        Piekutė Vitalija                         13

3c                        Timpaitė Karolina                     9

4a                        Kavaliauskaitė Paulina         12

4b                        Mačijauskas Justinas            13

4c                        Ašmontaitė Guoda                  17

4c                        Baciūtė Julija                             9

4c                        Lauraitytė Mingailė                9

4c                        Rudytė Jurgita                          10

4c                        Šeputis Modestas                    10