Karpinių konkurso „Atkurtai Lietuvai -30 “ apdovanojimai

Įvykusio  rajono mokinių popieriaus karpinių konkurso 

„ATKURTAI LIETUVAI-30″   ( viskas apie konkursą čia )

Apdovanojimai

2021-05-19

http://www.pamarys.eu/pasibaige-mokiniu-popieriaus-karpiniu-konkursas-atkurtai-lietuvai-30/?fbclid=IwAR3F05HFWqTytjRei5nNNICulCyOaRdamzlINT8ricIxBmkqhbVEaC5_dj8

Žiūrovų  I vieta

Emilija Pleikytė ,  Šilutės pirmoji gimnazija

Tautodailininkės R.  Čiuželienės prizai I, Žiūrovų II vieta

Evelina Linkevičiūtė , Šilutės Vydūno gimnazija

Tautodailininkės R.  Čiuželienės prizai  II vieta

Už Pamario krašto kultūros ženklų įprasminimą.

Rokas Bočkus ,Šilutės meno mokykla

Žiūrovų III vieta

Martynas Mickus, Šilutės Vydūno gimnazija

Žiūrovų III vieta

Matas Mamkaitis, Šilutės Vydūno gimnazija

Tautodailininkės R.  Čiuželienės prizai III vieta

Kipras Vytautas Spirgys , Šilutės pirmoji gimnazija

Už tradicinio, simbolinio, apeiginio Lietuvos  augalo temos aktualizavimą.

Emilė Kaziukonytė,  Šilutės Vydūno gimnazija

Už Pasaulio medžio sandaros įdomią interpretaciją.

Deimantė Urniežiūtė, Šilutės pirmoji gimnazija

Jauniausiam konkurso dalyviui, paskatinamasis prizas.

Rugilė Martinkutė , Juknaičių pagrindinė mokykla

Už Pamariui svarbios žvejų temos atskleidimą.

Kornelija Suchodimcova , Šilutės meno mokykla

Už trapiausio mūsų etninės kultūros paveldo – Šiaudinių sodų temos interpretaciją.

Emilija Rupainytė , Šilutės meno mokykla

Jauniausias konkurso dalyvis – už kūrybiškumą ir vaikystės šviesą  karpiniuose

Džiuga Sidaravičiūtė, Juknaičių pagrindinė mokykla

Dryžuotojo  šaliko“ teatro studijos prizas  Įdomaus žiūrėjimo

Justina Skirbutytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Už originalią ir netradicinę Pasaulio medžio interpretaciją.

Kamilė Simonaitytė , Šilutės pirmoji gimnazija

Pagyrimo raštai

Aidas Jankauskas, Šilutės Vydūno gimnazija

Aistė Petrikaitė, Šilutės Vydūno gimnazija

Agnė Gricūnaitė, Šilutės Vydūno gimnazija

Akvilė Venskutė, Šilutės Vydūno gimnazija

Donata Kinčiūtė, Šilutės Vydūno gimnazija

Gabrielė Bernotaitė,  Šilutės Vydūno gimnazija

Ieva Ropytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Justina Nastytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Karolina Skurdelytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Monika Rumpytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Rokas Ratkevičius, Šilutės Vydūno gimnazija

Rūta Degutytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Ugnė Simutytė, Šilutės Vydūno gimnazija

Inelda Liekytė , Šilutės pirmoji gimnazija

Vanesa Levičeva, Šilutės meno mokykla

Giedrius Eidukis , Šilutės meno mokykla