Virtuali mozaikų paroda „Ženklai“

II klasių gimnazistų virtuali mozaikų paroda „ ŽENKLAI “  skirta mamytėms

ŽENKLAI

Galbūt mes retai kada susimąstome apie tai, kad gyvename simbolių ir ženklų Pasaulyje: mūsų raštą sudaro ženklai, muzika užrašoma ženklais, gamtos reiškiniai, įvairūs įvykiai taip pat gali būti vadinami ir laikomi ženklais. Žinoma labiausiai žinomais ženklais yra – kelio ženklai…

Bet šį kartą ne apie juos… O apie tuos ženklus, kuriuos naudojo mūsų protėviai ir kurie jų gyvenime buvo ne atsitiktiniai. Atsiradę dėka ilgo ir atidaus aplinkos stebėjimo bei didžiulio noro suvokti ir paaiškinti Pasaulio prasmę.

Simboliai – ženklai… žaidimas jais – naujos Pasaulio prasmių ir reikšmių dėlionės jaunų žmonių kūryboje… Ir ši virtuali paroda tai tarsi dar vienas ženklas, liudijantis neišsemiamas žmogaus kūrybiškumo gelmes.

 Mokyt. Kristina Blankaitė

Visą parodą galite pamatyti čia