Skaitymo konkurso – loterijos ” Gerasis skaitymo virusas” baigiamasis renginys

2017 balandžio 20 d. per 5 pamoką aktų salėje įvyko  Respublikinio skaitymo konkurso – loterijos „ Gerasis  skaitymo virusas „ baigiamasis renginys.

Svečiuose konkurso – loterijos organizatoriai  Švėkšnos Saulės gimnazijos mokiniai ir bibliotekininkė R.Šarkienė.

Svečiai mūsų  Ib  IId   IIIb klasių mokiniams  pravedė šaunią viktoriną ” Kiek žinai tu ?” apie knygas, skaitymą .

Gimnazistų 7 komandoms teko rimtai paplušėti  ir parodyti savo žinias . Nuotaika viktorinos metu buvo šauni. Smagu buvo ir gimnazistams ir vedantiesiems ir aišku mokytojams.

Renginio metu įvyko  skaitymo loterijos ” Gerasis skaitymo virusas „ laimingųjų  loterijos bilietų ištraukimas .

Ištraukti 3  laimingi loterijos bilietai. Bilietų savininkai apdovanojami knygomis .

Tie laimingieji skaitytojai  I.Ramanauskaitė  IIc , Guoda Ašmontaitė Id , Siniauskas Dominykas Ic.

Apdovanota  aktyviausia  ir daugiausiai knygų  skaičiusi knygas   klasė  – II d

Švėkšnos Saulės gimnazijos mokiniai  paruošė dovanėles, padėkas ir apdovanojo 2d klasę  ir aktyviausiai dalyvavusius skaitymo loterijoje gimnazistus :

Pielikytę Ugnę Ic,  Ašmontaitę Guodą  Id,  Ramanauskaitę Ingridą IIc,  Krugelytę Andželiką IIIa,

Januškaitę Snieguolę IIIa

Respublikinio skaitymo konkurse loterijoje dalyvavo 134 gimnazistai  ir buvo perskaityta 290 knygų.

Mūsų šauniosios komandos

laimėjusi komanda ” Bibliotekininkai”