LIAUDIES ŠOKIŲ GRUPĖ ,,ATLAJA”

Kolektyvas lietuvišką šokį pristato įvairiuose respublikiniuose, tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose. Įsimintiniausi – tarptautinis projektas „Susitikimai be sienų“ Beverstete, Vokietijoje (2005 m.), tarptautinis festivalis „Gimnazija – gyvoji jaunimo tautinės kultūros versmė“ (2007 m.), respublikinis festivalis Šiauliuose “Šok trypk” (2015 m. ), III- ajame Respublikiniame mokyklų šokių kolektyvų festivalis “Šokių vaivorykštė” (2015 m.), Vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių konkursinio festivalio „Pamario susuktinis“ (2015 m.) Nuo 2000 m. atlajiečiai – visų respublikinių moksleivių, Pasaulio lietuvių dainų, rajono švenčių, įvairių konkursų dalyviai ir t.t. Užsiėmimo metu siekiama kurti, suburti, mokyti ir bendrai pasidžiaugti. Kai pačiam labai patinka tai, ką darai, aplinkiniai tai matydami noriai užsikrečia, abejingų nelieka. Svarbu tikėti tuo ką darai.

Apdovanojimai: 2012m .“Atlajos” kolektyvui įteiktas AUKSO PAUKŠTĖS apdovanojimas, kaip GERIAUSIA VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS.

Vadovė: Rita Kurpeikytė