AEROBIKOS BŪRELIS

Aerobika, kaip sporto šaka formuoja sveiką požiūrį į žmogaus kūną ir moko , kaip stiprinti fizinę sveikatą . Čia žmogus treniruojamas visapusiškai, nes norint dalyvauti įvairiuose pasirodymuose reikia ne tik stipraus raumenyno, bet ir išlavintos koordinacijos, lankstumo,  taip pat mokėti įvairių šokių judesius. Tai puiki priemonė pažinti savo kūno galimybes , jas lavinti  ir visa tai panaudoti pasirodymų metu, norint išreikšti save.  Nuolat treniruojantis sprendžiama  mokinių užimtumo problema, atitraukiant juos nuo sparčiai didėjančios neigiamos kompiuterinių žaidimų ar blogos informacijos  įtakos. Dalyvaujant  užsiėmimuose bei pasirodymuose įgyjama daugiau pasitikėjimo savimi, plečiamas akiratis. Taip formuojama teigiama pasaulėžiūra į sveiko gyvenimo būdą, judesio būtinybę . Ši aerobikos neformaliojo ugdymo programa skirta moksleiviams  yra ilgalaikė, nes norint pasiekti gerų rezultatų , reikia nuolat treniruotis, bei dalyvauti  įvairiuose pasirodymuose . Veiklos metu siekiama sudominti mokinius aerobikos užsiėmimais, kaip fizinio aktyvumo forma, ugdant saviraišką ir sveiko gyvenimo būdą.

Vadovė:  Jūratė Gricevičienė