Pusmečio pabaigoje abiturientai grąžino seną skolą pirmųjų klasių gimnazistams - organizavo krikštynas arba Gimnazisto vardo dieną.

Nors šiemet ši diena visiškai kitokia, visgi netrūko linksmybių. Idėjų generatorės ir scenarijaus autorės Judita Skalauskaitė ir Vita Skripkauskaitė subūrė kūrybingų žmonių komandą: Dija Jasaitė, Augustas Višinskas, Dominykas Nedzelskis, Emilis Janšauskas, Laurynas Rimkus, Uosis Knapkis, Mantas Stonkus, Rūta Mikužytė, Justas Budrikas, Gabija Razmaitė, Germanas Urbonavičius, Evelina Plauškaitė, Karina Misiūtė, Ugnė Bertašiūtė, Laineda Kilinskaitė. Padalinę visus pirmokus į tris dalis (ne pagal klases, o pagal temas) - sportininkai, muzikantai ir šokėjai - abiturientai kūrė jiems filmukus su nuorodomis ir viktorinas, atliko apklausą, vedė pamoką. Ir nors kai kurie pasislėpę už ekranų pirmokai nesiryžo pasirodyti, visgi dalyvavę  drąsiausieji patyrė nemažai gerų emocijų ir buvo apdovanoti savo krikštatėvių aplodismentais bei garbingai priimti į gimnazistų gretas.