Ia mokiniai pasidalino įspūdžiais:

Iveta Venckutė: Patiko kelios paskaitos, kur pasakojama, kaip taupyti pinigus, kaip užsidirbti.

Domas Šlušnys: Temų buvo 8, iš jų labiausiai mane sudomino 5. Tai buvo apie pilietiškumą ir verslą.

Kamilė Kiaupaitė: Man visai patiko šios pamokos, labai daug informacijos gavau. Sužinojau, kaip investuoti pinigus, taip pat svarbu neužmiršti skirti dėmesio sau ir nešvaistyti savo laiko nenaudingoms veikloms.

Ernestas Mockus: Temos buvo labai įdomios, susijusios su ekonomika, tvarumu, kūryba.

Mireta Pečiuraitė: Visai patiko, tik gal truputį žiūrint ilgiau atsibosta. Labiausiai įstrigo, kai kalbėjo apie laiką,  praleidžiamą prie telefonų, kompiuterių. Taip pat buvo įdomu sužinoti, kaip sukurti savo logotipą ir kaip sukurti programėlę.

 

Linas Mickevičius: Visi žmonės pasakojo labai įdomiai. „Vaikščiojau“ ir į kitas grupes ir visose man labai patiko. Išmokau tikrai daug ko, norėtųsi ir dažniau tokių pamokų.

Kamilė Simonaitytė: Mokonomikos pamokoje buvo man naudingos informacijos. Man labiausiai patiko pamoka, kurioje buvo pasakojama, kaip sukurti prekės ženklą.

Kamilė Saikevičiūtė: Per Mokonomikos pamoką sužinojau labai daug.. Buvo pasakojama, jog pirma reikia suprasti, kam reikalingas yra darbas. Darbas yra reikalingas tam, kad turėtum pinigų savo išlaidoms. Taupyti reikia, kad įgyvendintum savo svajones. Taip pat buvo pasakojama, jog reikia atskleisti savo sugebėjimus ir taip atrasti savo mėgstamą darbą. Įsiminiau žodžius: ,,Reikia būti plačiai atmerkus akis ir būti įtempus ausis, kad viską matytum ir girdėtum, taip susirasi darbą ir galėsi pradėti naują gyvenimo etapą”. Pasakojo, kaip reikia atidaryti verslą. Verslas prasideda nuo nulio, bet pamažu vis auga. Ši pamoka buvo labai naudinga.

Laurynas Jokšas: Vienintelės dvi pamokos buvo įdomios: „Kaip užsidirbti savo svajonei šiandien?“ ir „Kūrėjo kelias. Nuo ko pradėti ir kaip nesustoti?“ Norėtųsi ir daugiau tokių pamokų.

Aristėja Būdvydaitė: Labiausiai sudomino pamoka „Kaip užauginti vienaragį ir inovacijas mokykloje?”, kurią vedė Šarūnė Smalakytė. Sužinojau, kodėl dalį pinigų protinga investuoti, kad kiekviena maža idėja gali virsti labai geru ir naudingu projektu, kad tam amžiaus ribų nėra.

Inelda Liekytė: Man labiausiai patiko temos ,,Kaip užsidirti savo pirmuosius pinigus” ir ,,Kaip sukurti savo prekės ženklą”. Buvo labai įdomu, net susikonspektavau keletą patarimų.

Gint Radzevičiūtė: Mokonomikos pamokos buvo labai naudingos, nes sužinojau daugiau apie finansus, kaip yra paveikiama žmogaus sveikata, kai jis leidžia laiką socialiniuose tinkluose, „sėdi“ telefone. Taip pat buvo įdomu, kaip dainų kūrėjas bei savanoris Svaras sakė: „Nebūtina būti pirmūnu, kad tavo gyvenimas būtų geras ir sėkmingas“. Sužinojau, kaip gimsta vardiniai daiktai ir kaip galima juos padaryti. Dar buvo kalbama, kaip žmonės mokomi užsidirbti pinigus ,,Tik Tok'' programėlėje, ja tiesiog yra geriau nepasikliauti, nes nėra įmanoma užsidirbti daug ir labai greitai.

Lukas Overlingas: Visai patiko, nors buvo man buvo neįdomių temų. Bet labai patiko, kas buvo susiję su verslu. Kadangi planuoju mokytis ta kryptimi, tai ir labai patiko klausytis. Žiūrėjau apie investavimą. Buvo įdomu.

Rugilė Vaičiulytė: Labiausiai patiko paskaita su Natalija Vėževičiene, „Swedbank“ Finansų laboratorijos lektore. Ji kalbėjo apie talentus, įvairias galimybes užsidirbti ir po truputį žengti į suaugusiųjų pasaulį mano amžiaus paaugliams bei jaunesniems žmonėms. Supratau, kad nereikia bijoti žengti pirmą žingsnį, investuoti ir siekti savo svajonė.. Jei tu sugebi nuostabiai pasidažyti – kodėl gi nepasinaudojus tuo? Galbūt yra žmonių kurie norėtų to išmokti. Kodėl tau nepravedus paskaitėlės apie tai? Aš turiu keletą talentų, kuriuos bijodavau atskleisti ar tiesiog galvodavau, kad esu dar tam per jauna. Mokonomikos kai kurios pamokos man buvo itin aktualios. Džiaugiuosi dalyvavusi pamokose, tikrai įgijau ganėtinai daug naujų žinių bei paskatinimo. Manau, tokių paskaitų, turėtų būti daugiau. Pati mielai galbūt pravesčiau kada nors panašią paskaitą...

Aras Plikšnys: Labiausiai atkreipiau dėmesį į Santaros klinikose savanoriaujantį dainų kūrėją Svarą, kai jis pasakojo apie savo norą padėti. Jis randa motyvacijos dirbti sergančių Covido skyriuje, savo kolegas vadina broliais ir sesėm. Norėčiau ir aš save taip motyvuoti.