Lapkričio mėnesį  trečiokai gimnazistai dalyvavo Teisingumo ministerijos organizuotame  teisinio švietimo konkurse „Žinau savo teises". Mobilioji aplikacija-žaidimas buvo sudarytas iš 7 teisinių temų, apimančių vartotojų teisių, asmens duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės, notarų bei antstolių veiklos, baudžiamosios ir administracinės atsakomybės bei konstitucijos klausimus.

Žaidime buvo  keturi sudėtingumo lygiai. Iš viso dalyviai turėjo  atsakyti į 500 klausimų, kurie pateikiami, taikant žaidybinius metodus – taškų rinkimą, pasiekimų įvertinimą, lyderių lentelę. 

Konkurso nugalėtojus pasieks 20 belaidžių ausinių bei 30 nešiojamų garso kolonėlių.

Laimėtojai bus skelbiami Teisingumo ministerijos Facebook paskyroje gruodžio pradžioje.

Puikiai konkurse pasirodė Roberta Petrylaitė , gerai sekėsi ir Vestinai Jašinauskaitei ir Nedai  Sipavičiūtei. Mokiniams pasiruošti padėjo istorijos ir teisės pagrindų mokytoja Laima Toliušienė