Abiturientai šiais metais per klasės valandėles nemažai dėmesio skiria savo ateities planų aptarimui, taip pat bendrauja su gimnazijos psichologe, patys veda pamokas klasės draugams ar klausosi paskaitų nuotoliniu būdu. Pavyzdžiui, IVc diskutuoja, kokią profesiją rinktis, kaip žmones veikia meno kūriniai (pavyzdžiui, kino filmai), IVa analizuoja P.Širvio kūrybą (ją pristatė U.Bertašiūtė), o IVb domisi Seimo rinkimais (nuotolinę paskaitą „Mano klasė renka Lietuvos Seimą“ su Valstybingumo centro vadovu M.Baltrukevičiumi  suderino M.Metrikytė) bei pirmosios pagalbos suteikimu žmogui (dėkojame Visuomenės sveikatos specialistei E.Gurjanovai už naudingą pamoką).

 

Keletas atsiliepimų po nuotolinės paskaitos apie Seimą ir rinkimus:

 Buvo naudinga paskaita, nes ruošiamės balsuoti pirmą kartą. Būtų smagu tokią paskaitą paklausyti „realybėje“.  (Žydrūnė)

Apie Seimą ir jo funkcijas bei struktūrą jau buvau girdėjusi per istorijos mokytojo A.Gečo pilietiškumo pamokas. Tikėjausi daugiau sužinoti apie rinkimus. (Vitalija, Vita)

Pamoka buvo informatyvi, daug sužinojome apie rinkimų sistemą ir Seimo veiklą. (Dovydas)

Buvo paaiškinta, kas yra kairiosios ir dešiniosios partijos, paskatinta balsuoti, priminti ir trumpai aptarti kandidatai į seimą.  (Aistė)

Man patiko paskaitos dalis, kur pasakojama apie partijų vertybes bei veiklos kryptis. Taip pat naudinga tai, kad nurodytas tinklapis (www.manobalsas.lt), kur atlikus apklausą paaiškėja, kokios partijos vertybės labiausiai artimos tavosioms. (Mireta)

Įdomu tai, kad aptarti mūsų miesto kandidatai. (Greta)

 

Kviečiame ir kitų klasių mokinius pasidalinti, ką jie veikia per klasės valandas.