Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai turėjo išskirtinę galimybę – vasario 27-ąją svečiuose lankėsi LTeam, 3x3 krepšinio (žaidžiama ne 5 prieš 5 žaidėjus, o 3 prieš 3, naudojant vieną krepšį) Lietuvos atstovai  – Aurelijus Pukelis, Paulius Beliavičius, Šarūnas Vingelis ir Marijus Užupis. 

Į konferencijų salę sugužėjo daug mokinių, kurie norėjo susitikti su žymiaisiais sportininkais, pelniusiais III-iąją vietą Europos čempionate. Sportininkai papasakojo apie tai, kaip nusprendė pradėti dar anuomet buvusį naują sportą Lietuvoje, pasidalino smagiomis istorijomis iš paauglystės dienų, davė puikių patarimų apie ryžtą, gyvenimo pasiekimus ir užsispyrimą. LTeam atstovai prasitarė ir apie artėjančią olimpinę atranką, vyksiančią kovo mėnesį Indijoje, kur LTeam atstovaus Lietuvai. Kitą pamoką sporto salėje mokiniai iš sportininkų galėjo pasimokyti 3x3 krepšinio subtilybių, sportininkai parodė, kaip atlieka apšilimą, taip pat nepamiršo ir keleto triukų.   Mokiniai džiaugėsi galėję išklausyti įdomių istorijų ir nuoširdžiai pasikalbėti. Ačiū LTeam už apsilankymą ir Rūtai Mikužytei už iniciatyvumą!

Informavo trečiokė gimnazistė Bertašiūtė Ugnė