GERBIAMI MOKYTOJAI, 

 ir vėl 100 dienų, ir vėl egzaminai, ir vėl viskas bus gerai.

MIELI ABITURIENTAI,

tik 100 dienų padirbėti!

Tuomet egzaminai bus išlaikyti ir šimtukai surašyti.  

                                   

 

 Administracija

Gimnazijos direktorė Laima Spirgienė

2020-02-14

 

Likus šimtui dienų iki egzaminų, abiturientai linksminasi ir prisimena dienas mokyklos suole. Tai tarsi atspirties taškas, kuris veda naujo gyvenimo etapo link. Šiais metais vasario 14-ąją Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientai šimtadienį sutiko Šilutės pirmosios gimnazijos abitūros ligoninės priimamajame skyriuje. Ryte abiturientus su lūžusiomis kojomis, rankomis ir kitais įvairiais sužeidimais sutiko renginio organizatoriai – trečiokai gimnazistai. Gimnazijoje paskelbtas „karantinas“, kurį sukėlė „egzaminų virusas“. Klasėse dvyliktokų laukė „gydytojai“, jie virusą gydė arbatomis ir vitamino C kapsulėmis. Eidami salės link, abiturientai apsilankė traumatologo, akių gydytojo, kraujospūdžio matavimo kabinetuose. Čia gydytojai tikrino ligonius ir rašė receptus – linkėjimus, kaip pasveikti. Aktų salėje ligoninės direktorius ir gydytojai buvo paruošę staigmeną – dvyliktokų laukė mankšta su jogos mokytoja J.Gricevičiene bei visa Šilutės krepšinio komanda.  Vėliau ligonių laukė viktorina su rimtomis ir linksmomis užduotimis. Vakare abiturientai davė priesaiką kaip rezidentai ir jau buvo pasveikę bei nusiteikę švęsti. Dvyliktokai dainavo dainas, vykdė užduotis kartu su tėvais, bendraklasiais bei džiaugėsi auklėtojų, draugų sveikinimais. Jiems vaidino mokytojai, dainavo gimnazijos ansamblis, šoko trečiokai gimnazistai. Renginį vedė E.Jonaitis, A.Višinskas, J.Skalauskaitė, G.Lozoraitytė. Taip pat dvyliktokai žiūrėjo savo ir kitų klasių kurtus filmukus šventine ligoninės tema. Pabaigoje dvyliktokai galėjo išvysti save prieš vienuolika metų, kai jie buvo pirmokai ir pasakojo, apie ką svajotų ir ko norėtų, jei būtų dvyliktokai. Po šios vakaro dalies tėvai stebėjo savo vaikus šokių sūkuryje. Abiturientai šoko net 11 skirtingų šokių. Mokinius ruošė šokių mokytoja R. Kurpeikytė. Abiturientai buvo kupini džiaugsmo dėl nepaprastai linksmo renginio ir jautė liūdesį, jog greit visa tai teks palikti.

Informavo abiturientė S.Bendžiūtė

 

Fotografavo S.Ranauskas