Sausio 28-ąją mokiniai iš Šilutės rajono gimnazijų ir mokyklų susirinko Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, kur vyko Meninio skaitymo konkursas.

Dalyviai buvo iš Švėkšnos, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio ir Šilutės. Komisija bei klausytojai žavėjosi dalyvių gebėjimu emocingai perteikti kūrinio turinį. Į regiono etapą Kretingoje atstovauti mūsų kraštui buvo išrinkti Šilutės pirmosios gimnazijos skaitovas V. Seminauskas, kuris pristatė S. Šaltenio ištrauką iš apysakos „Duokiškio baladės" bei Šilutės pirmosios gimnazijos mokinių sukurta kompozicija pagal J. Tumo – Vaižganto kūrinį „Dėdės ir dėdienės“ (E. Norkutė, L. Ramanauskaitė, G. Ašmontaitė, V. Seminauskas ir O. Sokolskij). Mokinius paruošė lietuvių kalbos mokytoja J. Kiaupienė. Trečia vieta atiteko pirmokei gimnazistei I. Sudeikytei, kuri skaitė J.Ivanauskaitės eilėraštį "Vasara". Su ja kartu džiaugėsi ir jos lietuvių kalbos mokytoja V.Galinskienė. 

 

                                                                                                         Informavo ir fotografavo abiturientė S. Bendžiūtė