Gruodžio 5d. Šilutės pirmojoje gimnazijoje įvyko paskaita „Sveikai palankios mitybos principai ir jų taikymas kasdienybėje“. Šią paskaitą vedė „Sveikos mitybos standartas“ direktorė Danguolė Gasparavičienė iš Kauno.


Mokiniams pateikta informacija apie sveiką mitybą remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis. Taip pat lektorė skatino rinktis sveikatai palankius maisto produktus ir patiekalus, apgalvoti jų gamybos būdą, kad būtų išsaugota, kuo daugiau maistinių medžiagų, rinktis produktus, pažymėtus „Rakto skylutė“ simboliu. Tai yra produktai, kuriuose mažiau riebalų, cukraus, druskos ir daugiau skaidulinių medžiagų.

Mokiniai sužinojo, kaip reikia apskaičiuoti druskos kiekį,  kaip teisingai suprasti ant pakuotės esančią informaciją. Ant pakuotės nurodyti skaičiai dažnai mus klaidina, galvojama, kad šalia angliavandenių pažymėtas cukrų kiekis ir yra į produktą pridėtas baltasis cukrus – tačiau taip nėra! Iš tiesų produktuose esantį cukrų sudaro  
piene esanti laktozė – natūralus pieno cukrus, vaisiuose esanti gliukozė ir fruktozė, pridėtas cukrus – sacharozė.

Kalbėta apie akrilamido poveikį žmogaus sveikatai. Taip pat apie transriebalų poveikį sveikatą. Paneigta daug mitų susijusių su mitybą ir priminta, kad 100g sveikatai palankaus produkto turėtų turėti riebalų <3g, sočiųjų riebalų <1,5g, cukrųs <5g ir druskos <0,3g.

 Informavo VSC spec. Edita Gurjanova