Praėjusią savaitę visi gimnazistai vyko į Klaipėdos muzikinį teatrą, kur žiūrėjo dviejų veiksmų miuziklą "Smuikininkas ant stogo" (rež. J.Szurmiej). Mūsų gimnazija vykdo ketverių metų mokinių kultūrinio prusinimo programą.  

 

Nuostabios smuiko muzikos pamokos

 Prieš Kalėdas, gruodžio mėnesį, mūsų gimnazijos bendruomenė turi gražią tradiciją - aplankyti spektaklį ar kitą kultūrinį renginį. Renginio tikslas - įgyvendinti mokinių kultūrinio prusinimo programą.

Praėjusį penktadienį visa mūsų gimnazijos bendruomenė - mokiniai ir mokytojai - po pamokų vyko į Klaipėdos Žvejų rūmus dviejų veiksmų miuziklą „Smuikininkas ant stogo“.

Tai Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklis, pastatytas pagal Sholemo Aleichemo pasakojimą, kuriame vaizduojama žydų tautos kultūra, gyvenimas bei tradicijų svarba. Jo metu žiūrovai girdėjo ir dainas, tapusias šlageriais, grojo  orkestras, vadovaujamas Stasio Domarko. Publiką žavėjo spalvingi ir grakštūs aktorių šokiai. „Smuikininko“ muzika nepaprastai jaudino žiūrovus, nes buvo labai lyriška, trapi, klausytojas galėjo atpažinti  žydų folkloro, senų rusų romansų elementus. Spektaklis yra skirtas Holokausto aukoms pagerbti. Miuziklo režisierius ir choreografas – Jan Szurmiej.

Gimnazistai džiaugėsi turiningai praleistu vakaru muzikos, šviesos ir šokių apsuptyje. Tai viena iš gimnazijos dienų, kai mokiniai bei mokytojai laiką praleidžia ne pamokų metu, tačiau naudingai kultūriniu ir pažintiniu atžvilgiu.

 

Simona Bendžiūtė, Šilutės pirmoji gimnazija