Prašymai mokytis I (9) ir III (11) gimnazijos klasėse priimami nuo  2021 m. gegužės 10 d. Prašymus galite pateikti dviem būdais:

1) Pildyti elektroniniu būdu prašymo formą. Spauskite: Elektroninė prašymo forma

2) Parsisiųsti prašymo formą, užpildyti ją ir siųsti  el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     (Prašymo forma)

Kiti būtini dokumentai:

Vaiko tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

Mokyklos baigimo pažymėjimas.

Šių dokumentų priėmimas vyks 2021 m. birželio mėn. 25-30 d.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Šilutės rajono savivaldybės informacija:

Dėl mokinių priėmimo į mokyklas 2021-2022 mokslo metams

Informuojame, kad nuo 2021 m. gegužės 10 d. 9 val. iki gegužės 31 d. 24 val. prasideda priėmimas į bendrojo ugdymo mokyklų pirmąsias, penktąsias, devintąsias (pirmąsias gimnazijos) ir vienuoliktąsias (trečiąsias gimnazijos) klases. Nustatytos formos prašymai dėl priėmimo teikiami mokyklos direktoriui iki gegužės 31 d. Užpildytą prašymo formą tėvai (globėjai) siunčia elektroniniu paštu į mokyklos sukurtą mokinių priėmimui skirtą elektroninio pašto dėžutę. Išsamesnė informacija pateikta Savivaldybės interneto svetainėje www.silute.lt.

Parsisiųsti: Šilutės rajono savivaldybės patvirtinta priėmimo tvarka.