Visą mėnesį po šalies miestus ir miestelius keliavęs vaikų ir moksleivių didžiausias Lietuvos liaudiškų šokių konkursas „Aguonėlė“ į šokių sūkurį įtraukė virš tūkstančio gabių jaunųjų atlikėjų. Tarp jų  smagiai sukosi ir varžėsi mūsų gimnazijos liaudiškų šokių kolektyvo „Atlajos“ jaunuolių grupės šokėjai. Sėkmingai įveikę regioninio pirmojo turo atranką Kretingoje, pelnė I laipsnio diplomą ir pakvietimą dalyvauti baigiamajame ture Prienuose, gruodžio 8 d. Sekėsi puikiai, laimėta I vieta.

Jaunuolių liaudiškų šokių grupėje varžėsi 8 geriausi Lietuvos kolektyvai: iš Radviliškio, Birštono, Šakių, Jurbarko, Kretingos ir mes, šilutiškiai.  Tiesa, „Atlajos“ kolektyvas šiame festivalyje dalyvavo ketvirtą kartą. Simboliška – lygiai kas ketverius metus festivalis ir vyksta. „Aguonėlės“ konkurse iš viso dalyvavo 58 kolektyvai, kasmet „Atlajai“ nusišypso vis didesnė sėkmė.

Širdingai dėkojame gimnazijos direktorei Laimai Spirgienei už rūpestį ieškant lėšų kelionei.

 

 
 

Archived Articles

Most Read Posts