Šimtai pakalnučių žiedų suskambės kiekvienam jūsų prisiminimų ir vilties varpeliais... Metai mokykloje verčia paskutinius lapus... Gyvenime jūsų laukia įdomūs susitikimai ir patyrimai - ne veltui sakoma, kad skambutis skamba mokykloje, o gyventi kvies jau gaudžiantys varpai. Gero skrydžio jums, abiturientai!

Šilutės pirmosios gimnazijos

Filosofija

„Ne mokyklai, gyvenimui mokomės“.    /Seneka/

Vizija

Pažangi, atvira, visapusišką išsilavinimą teikianti gimnazija.

Misija

Ugdyti brandžią asmenybę, atvirą pasauliui, pasirengusią mokytis visą gyvenimą ir dirbti Lietuvos labui.

Bendruomenės vertybės

Pagarba  --  Bendradarbiavimas  -- Atsakomybė

Strateginės veiklos kryptys

1. Užtikrinti ugdymo programų įvairovę, kokybišką ir visiems prieinamą ugdymą(si) ir mokymo(si) poreikių tenkinimą per patyriminį mokymą.

2. Formuoti bei skatinti asmenybės ūgtį, sudarant sąlygas mokiniams pasirengti visapusiškai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje.

3. Modernizuoti ugdymo aplinką, tobulinti gimnazijos VMA Moodle tinkle panaudojimo galimybes, sudaryti palankias sąlygas mokytojų ir mokinių naujų technologijų ir informacijos valdymo kompetencijų tobulinimui, ugdymo(si) rezultatų gerinimui.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naudingos nuorodos:

Gimnazijos feisbukas