Vadovėlių grąžinimas

Vadovėlius gimnazistai grąžina nustatytomis dienomis :

IV –ųjų klasių mokinai  nustatytomis dienomis turi grąžinti vadovėlius, kurių nereikės ruošiantis

egzaminams.

Ib
Ic
Id

Vadovėliai turi būti  sutvarkyti, suklijuoti, nuimtais aplankalais, vadovėliuose Jūsų padarytus  papildomus  įrašus  reikia ištrinti, išimti papildomą medžiagą,  nepriklausančią vadovėliams (Konspektus,  sąsiuvinius  ir kt.).

II , IV klasių mokiniai privalo turėti   Atsiskaitymo lapelius

(  dėl lapelių kreiptis į savo klasės vadovus ).

Bibliotekos antspaudas  į atsiskaitymo lapelius bus dedamas tik atidavus visus vadovėlius ir knygas.

Vadovėlių rinkimo metu gimnazistų prašome grąžinti ir kitas paimtas ir perskaitytas bibliotekos knygas.

Grąžinus perskaitytas knygas, kviečiame skaityti mokytojų rekomenduotas perskaityti  knygas.

Gimnazistus taip pat kviečiame  pasinaudoti galimybe atlikti visuomenei naudingą veiklą – vadovėlių rinkimo metu. Savo darbo laiką bibliotekoje prašome suderinti su bibliotekos vedėja.